Talenty Gallupa analityka

Znasz swoje talenty Gallupa? I co dalej? Dowiedz się jak wygląda profil talentów osoby nadającej się na analityka. Zobacz jak eksploruje się talenty i planuje ich rozwój.

Hanna Wesołowska
Strategiczny Analityk Biznesowy

analiza IT

Zapraszam Cię na rozmowę z Katarzyną Syrówką

Posłuchaj mentora rozwoju zawodowego i certyfikowanego coacha talentów Gallupa

czwartek, 6 maja, 19:00

ZAPISZ SIĘ

Katarzyna Syrówka
Mentor rozwoju zawodowego i certyfikowany Coach Gallupa

Podczas spotkania dowiesz się

Jak wykonuje się w praktyce doradztwo zawodowe - określania kierunków rozwoju? Jaką rolę pełnią talenty Gallupa dla indywidualnych osób i organizacji?

Jaki jest zestaw moich talentów i jak wygląda dogłębna analiza talentów i ich połączeń. Jak można je rozwijać? Jak wykonuje się taką pracę na przykładzie.

Jak wygląda profil talentów Gallupa "typowego analityka". Które talenty szczególnie pomagają w pracy analityka.

Zarezerwuj czas

czwartek 06.05

  • Start o 19:00
  • Rozmowa
  • Q&A
ZAPISZ SIĘ

Poznaj Kasię

Wspieram ludzi w rozwijaniu samoświadomości, podnoszeniu poczucia swojej wartości oraz twórczym wykorzystaniu talentów i mocnych stron, aby pójść dobrym kierunku drogi zawodowej.

Doświadczenie swoich własnych zmian zawodowych przełożyłam na pomoc ludziom w sytuacji zmiany kariery. Jestem mentorem, skutecznie wskazującym odpowiedni kierunek budowania kariery zawodowej.

Wierzę, że każdy człowiek ma potencjał do nadzwyczajnych dokonań i tworzenia rzeczy wielkich. Na spotkanie z Tobą przychodzę z entuzjazmem i optymizmem, by nie pozwolić Ci stracić zapału i energii, nawet jeśli przemiana, którą Ci zaproponuję, będzie procesem wymagającym czy długotrwałym. Do tego zarażam pozytywną energią.

Każdy jest wyjątkowy i jedyna trudność to wydobyć na zewnątrz unikalne moce i wskazać, jak z nich korzystać. Nieustannie znajduję w ludziach ich talenty i sprawiam, że je rozwijają. Kreatywność pomaga mi w inspirowaniu innych do zmiany!

I had a dream… “Marzą mi się ludzie szczęśliwi zawodowo, ludzie samoświadomi i spełnieni w swojej drodze zawodowej!

Więcej o Kasi i jej działalności: https://syrowka.com/o-mnie/

KONIECZNIE

Przynieś swoje talenty na spotkanie

Jeśli jeszcze nie robiłeś testu talentów, zrób go pod linkiem niżej. Będziesz wiedział o czym rozmawiamy i jak możesz wykorzystać tę wiedzę dla siebie. Polecamy wgląd w 34 talenty, ale lepsze 5 niż nic. :)

ZRÓB BADANIE TALENTÓW

DOŁĄCZ DO NASZEJ ROZMOWY!

Dowiedz się jak wygląda profil talentów osoby nadającej się na analityka. Zobacz jak eksploruje się talenty i planuje ich rozwój.

   ZAPISZ SIĘ